Nový model Honda už čoskoro

Prelude sa vracia

Honda oslavuje 25 rokov úspechu hybridných modelov európskym predstavením hybridného konceptu Honda Prelude.

Koncept Prelude je oslavou 25 rokoch úspechov hybridnej technológie Honda

Koncept Prelude predstavuje osobný automobil s dokonalým vyvážením radosti z jazdy a extra nízkej spotreby paliva, pričom stelesňuje záväzok spoločnosti Honda v oblasti znižovania emisií svojho modelového radu vozidiel v úchvatnom, dynamickom štýle.

Hlavné prvky


Kombinácia štýlu a sofistikovanosti 

Vzrušujúci zážitok za volantom

Vyvrcholenie 25 rokov hybridného inžinierstva

Skutočne športový hybrid

Pôvodná Honda Prelude mala svoj debut v roku 1978 a počas nasledujúcich dvadsiatich rokov a piatich generácií slúžila ako výkladná skriňa špičkového dizajnu a technológií značky Honda. Šiesta generácia bude ideálnym návratom k podstate modelu Prelude a prinesie zmes originálneho štýlu a sofistikovanosti v spojení s pokrokovým hybridným pohonom Honda. Víťazná kombinácia, ktorú nazývame „radosť z jazdy“.

 „Nový koncept Prelude nielenže predstavuje najnovšiu kapitolu nášho neustále sa vyvíjajúceho príbehu hybridných modelov, ale je aj výsledkom 25 rokov priekopníckeho výskumu a vývoja hybridov. Práve to zabezpečuje, aby si tento model zachoval svoju „športovú“ DNA dokonalým spojením účinnosti a ekologických výhod, čo prináša vzrušujúci zážitok za volantom.“

Tomoyuki Yamagami, hlavný inžinier a vedúci veľkého projektu, Honda Motor

*Údaje WLTP

**Metóda VDA