NOVÝ ŠTANDARD HYBRIDNÉHO POHONU

Nové HR-V príde už čoskoro. Každý prvok hybridného SUV v štýle kupé bol navrhnutý s dôrazom na cestujúcich. Akumulátor a palivová nádrž sú dômyselne umiestnené s cieľom dosiahnuť viac priestoru a difúzny systém cirkulácie vzduchu vytvára príjemnú atmosféru tým, že usmerňuje jemný prúd vzduchu okolo cestujúcich.

Posunúť

Stručný prehľad všetkých noviniek

Pohľad spredu na model Honda HR-V Hybrid

Čistý dizajn

Exteriér vozidla HR-V v modernom čistom prevedení zosobňuje modernú filozofiu spoločnosti Honda.

Detail pohonu eHEV modelu Honda HR-V Hybrid

Samonabíjací hybrid

Unikátny hybridný pohon e:HEV ponúka okrem príjemnej tichej jazdy okamžité reakcie a dostatok výkonu vďaka trom rôznym režimom jazdy, ktoré sa prepínajú automaticky v závislosti od požiadaviek vodiča.

Dizajn interiéru modelu Honda HR-V Hybrid

Dômyselná kombinácia

Model HR-V s flexibilnými sedadlami Magic Seats ponúka jedinečné variabilné úložné priestory, vďaka ktorým disponuje toto SUV dostatkom priestoru na čokoľvek.

Difúzny systém prúdenia vzduchu modelu Honda HR-V Hybrid

Zostaňte pripojení

Moderný a intuitívny systém HMI uľahčuje prepínanie medzi aplikáciami a zaisťuje bezproblémové spojenie majiteľov vozidiel HR-V s každodenným životom.

Pozrite si ho zblízka

Bočný trojštvrťový pohľad na model Honda HR-V Hybrid
Bočný trojštvrťový pohľad na model Honda HR-V Hybrid

TVORÍME BUDÚCNOSŤ

Naším cieľom je prinášať vám radosť z jazdy a znižovať emisie pre čistejšiu budúcnosť bez kompromisov vo výkone a vlastnostiach vášho auta. Nové HR-V je ďalším krokom k dosiahnutiu tohto cieľa a k naplneniu nášho sna o úplne elektrifikovanom rade vozidiel do roku 2022.

*Zábery nemusia zachytávať presnú podobu sériovo vyrábanej verzie.