HYBRID NOVEJ ÚROVNE

Už čoskoro predstavíme úplne nový model HR-V. Od základu kompletne prepracovaný – toto mimoriadne priestranné SUV v štýle kupé je vybavené naším unikátnym a inovatívnym hybridným pohonom e:HEV. Prihláste sa na odber noviniek a dostávajte od nás tie najnovšie informácie.

*Zábery nemusia zachytávať presnú podobu sériovo vyrábanej verzie.

Posunúť

Nová Honda HR-V v detaile

Pohľad spredu na model Honda HR-V Hybrid

Dokonalé línie

Nový model HR-V predstavuje obrovský krok do budúcnosti. Čisté a plynulé línie mu dávajú mohutný tvar a štýlový charakter.

Detail pohonu eHEV modelu Honda HR-V Hybrid

Netreba ju nabíjať zo zásuvky

Naša inteligentná samonabíjacia hybridná pohonná jednotka e:HEV spája výnimočne nízku spotrebu paliva s úžasným výkonom, aby každá jazda bola skutočný zážitok.

Dizajn interiéru modelu Honda HR-V Hybrid

Zmysel pre priestor

Pokiaľ ide o vnútorný priestor, model HR-V je tým najlepším vo svojej triede. Vďaka jedinečnej konštrukcii sedadiel Magic Seats môžete získať bezkonkurenčnú flexibilitu a priestor vždy, keď to potrebujete.

Difúzny systém modelu Honda HR-V Hybrid

Nový vietor

Nové HR-V prináša pocit rozľahlého priestoru a vďaka novému systému cirkulácie vzduchu podporuje prúdenie sviežeho vzduchu okolo vás aj vašich spolujazdcov.

Detail interiéru modelu Honda HR-V Hybrid
Detail interiéru modelu Honda HR-V Hybrid

Bočný trojštvrťový pohľad na model Honda HR-V Hybrid
Bočný trojštvrťový pohľad na model Honda HR-V Hybrid

TVORÍME BUDÚCNOSŤ

Naším cieľom je prinášať vám radosť z jazdy a znižovať emisie na zaistenie čistejšej budúcnosti bez kompromisov vo výkone a vlastnostiach vášha auta. Nový model HR-V je ďalším krokom k dosiahnutiu tohto cieľa a k naplneniu nášho sna o úplne elektrifikovanom rade vozidiel do roku 2022.

*Zábery nemusia zachytávať presnú podobu sériovo vyrábanej verzie.