Úplne nové ZR-V – revolúcia vo svete full hybridov

Pripravte sa na zážitok z jazdy a perfektne vyladené vlastnosti úplne nového modelu Honda ZR-V e:HEV. Naše doposiaľ najšportovejšie hybridné SUV.

Ceny, presné špecifikácie ako aj dátum uvedenia na trh budú potvrdené už čoskoro.

Jedinečný štýl. Praktickosť na každý deň.

lorem

SUV s prémiovým, športovým dizajnom a elegantnou siluetou v očarujúcom štýle.

lorem

e:HEV: Výkonná a efektívna full hybridná technológia.

lorem

Priestranný a flexibilný batožinový priestor s objemom 1 322 litrov.

lorem

Kokpit zameraný na vodiča, vyspelé technológie a špičkovo vybavená kabína.

Bezkonkurenčný výkon

Nové full hybridné ZR-V posúva výkon na úplne novú úroveň. Jeho vyspelá full hybridná pohonná jednotka e:HEV poskytuje vysoký výkon a nízku spotrebu paliva. Navyše vďaka voliteľným jazdným režimom má nové ZR-V vždy výnimočný jazdný charakter.

Dynamický dizajn

Vďaka športovým 18" kolesám a štýlovým predným a zadným LED svetlometom pôsobí hybridné ZR-V na ceste sofistikovane a neprehliadnuteľne.

Špičkové technológie

Nové full hybridné ZR-V je vybavené najnovším infotainmentom Honda CONNECT s podporou Apple CarPlay a Android Auto a krištáľovo čistým digitálnym prístrojovým panelom. Môžete sa pohodlne usadiť na predných sedadlách s optimálnym bočným vedením a nabíjať svoje mobilné zariadenia pomocou vstavanej bezdrôtovej nabíjačky.

Bezpečnosť ako štandard

Full hybridné ZR-V má štandardne v každej výbave najnovšiu generáciu asistenčných systémov podpory riadenia Honda SENSING, ktoré vám spríjemnia jazdu a zaistia vašu bezpečnosť.

Majte informácie ako prví

Zadajte svoje údaje a medzi prvými sa dozviete ďalšie informácie o výbave, cenách a termínoch uvedenia nového full hybridného modelu Honda ZR-V e:HEV na trh.