NOVÉ CR-V 2.0 i-MMD HYBRID 4WD výbava EXECUTIVE automat CVT 2019 - PREDVÁDZACIE VOZIDLO S MIMORIADNOU FINANČNOU ZĽAVOU ZĽAVA AŽ 6 790 € s DPH.

Cena:36 500.- €
Kategória: nové vozidlo
Objem: 1 993 cm3
Druh paliva: hybrid (benzín + el.motor)
Výkon: 135 kW
Prevodovka: CVT
Farba: CRYSTAL BLACK PEARL - ČIERNA PERLEŤ
Kód farby: NH-731P
Emisná norma: EURO 6
Výbava: EXECUTIVE Navigácia, Kožený interiér - slonovina, Parkovacia kamera, Parkovacie senzory vpredu a vzadu, vyhrievaný volant, Head display, vyhrievané predné okno na stierače. HONDA SENSING: Systém pre zmiernenie následkov nehody, Upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu, Systém pre zmiernenie rizika opustenia komunikácie, Systém pre udržovanie v jazdnom pruhu, Systém rozpoznávania dopravných značiek, Inteligentný obmedzovač rýchlosti, Inteligentný adaptívny tempomat. Multilink - viac prvková náprava vzadu. Pre bližšie info ohľadom výbavy nás kontaktujte na tel. čísle: 0918 100 590 alebo mailom: honda-predaj@hondatn.sk
Poznámka: NOVÉ CR-V 2.0 i-MMD HYBRID 4WD výbava EXECUTIVE automat CVT (135 kW/ 184 k) Najvyšší stupeň výbavy Executive CENNÍKOVÁ CENA VOZIDLA VRÁTANE METALÍZY 43 290 € s DPH. NA VOZIDLO JE POSKYTNUTÁ MIMORIADNA FINANČNÁ ZĽAVA AŽ 6 790 € s DPH. JEDNÁ SA O PREDVÁDZACIE VOZIDLO, KTORÉ MA NAJAZDENÉ LEN 230 km A JE ÚPLNE NOVÉ. MIMORIADNA FINANČNÁ ZĽAVA PLATÍ DO 30.5.2020 na konkrétne skladové vozidlo alebo vypredania skladových zásob. VOZIDLO JE SKLADOM K OKAMŽITÉMU ODBERU.

Kontaktujte nás

Prosím zadejte Vaše meno
Prosím zadejte Vaše priezvisko
Prosím zadejte Váš telefón
Prosím zadejte Váš email
* Prosím zadejte součet
* položky označené hviezdičkou sú povinné