JAZZ 1.5 benzín, výbava DYNAMIC, manuál 6MT - S MIMORIADNOU ZĽAVOU 2 369 € s DPH. PLATÍ LEN DO KONCA TÝŽDŇA 1.2.2020 alebo vypredania skladových zásob - REZERVOVANÉ !!!

Cena:15 400.- €
Kategória: nové vozidlo
Objem: 1 498 cm3
Druh paliva: benzín
Výkon: 96 kW
Prevodovka: manuálna 6 st.
Farba: Brilliant Sporty Blue - modrá metalíza
Kód farby: B-593M
Emisná norma: EURO 6
Výbava: DYNAMIC PARKOVACIE SENZORY VPREDU AJ VZADU. FLEXIBILNÉ SEDADLÁ MAGIC SEATS. Parkovacie senzory vpredu aj vzadu. Upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu. Upozornenie na nebezpečenstvo kolízie. Systém rozpoznávania dopravných značiek. Inteligentný obmedzovač rýchlosti. Automatické prepínanie diaľkových svetiel. CTBA- systém pre aktívne brzdenie v mestskej premávke do 30 km/h MAGIC SEATS zadné sedadlá. Pre bližšie info ohľadom výbavy nás kontaktujte na tel. čísle: 0918 100 590 alebo mailom: honda-predaj@hondatn.sk
Poznámka: VOZIDLO JE ÚPLNE NOVÉ. NAJAKTUÁLNEJŠÍ MODELOVÝ ROK 2019 FAREBNÉ PREVEDENIE BRILLIANT SPORTY BLUE - modrá športová metalíza CENNÍKOVÁ CENA VOZIDLA JE 17 769 € s DPH. NA VOZIDLO JE POSKYTNUTÁ ZĽAVA 2 369 € s DPH. JEDNÁ SA O POSLEDNÝ KUS SKLADOM. VOZIDLO UŽ NIE JE MOŽNÉ ZADAŤ DO VÝROBY. POSLEDNÁ MOŽNOSŤ KÚPIŤ JAZZ ešte s ATMOSFÉRICKÝM MOTOROM!!!

Kontaktujte nás

Prosím zadejte Vaše meno
Prosím zadejte Vaše priezvisko
Prosím zadejte Váš telefón
Prosím zadejte Váš email
* Prosím zadejte součet
* položky označené hviezdičkou sú povinné