Detailný bočný záber na sedadlá modelu Honda Jazz
Detailný bočný záber na sedadlá modelu Honda Jazz

ŽIVOTNÝ PRIESTOR

Priestranný interiér ponúka ešte väčší priestor na nohy a vďaka predným sedadlám s bedrovou opierkou navrhnutým pre maximálne pohodlie zabraňujúcim únave tak poskytuje Honda Jazz úroveň pohodlia skutočne ako v limuzíne.

Posunúť

Úplne nový Jazz

Nový rad Jazz má hladký dizajn a ničím nerušený profil, ktorý je aerodynamicky efektívny a zároveň štýlový. Každý detail dodává modelu Jazzu elegantný, moderný vzhľad a jedinečnú osobnosť.

Nová perspektíva

Úplne nový Jazz a Jazz Crosstar ponúka panoramatický výhľad, aby mal jeho vodič skutočný širokouhlý zážitok. Zlepšený výhľad poskytuje nie len vynikajúci prehľad o premávke okolo, ale má tiež skutočný prínos pre bezpečnosť.

Variabilita

Naše unikátne flexibilné sedadlá Magic Seats vám poskytujú všestrannosť, kedykoľvek ju potrebujete, čo vám umožňuje nakonfigurovať ich usporiadanie tak, aby vyhovovalo viac cestujúcím alebo napríklad batožine. Čalúnenie v prevedení Crosstar je vodeodolné, čo znamená, že sa interiér ľahko vysporiada aj s divokým životným štýlom.

Široké možnosti

Presun veľkých predmetov nie je pre Jazz žiadny problém, pretože má ohromnú prepravnú kapacitu, keď sú zadné sedadlá Magic Seats sklopené. Táto dômyselná konfigurácia zväčšuje priestor a jeho využiteľnosť, aby sa prispôsobila preprave predmetov rozličných tvarov a rozmerov.

Krása detailu

Novinkou v modelovom rade je Jazz Crosstar. Bol vyvinutý s ohľadom na dynamický aktívny životný štýl a vyznačuje sa výraznou svalnatou stavbou s unikátnou mriežkou, elegantnými integrovanými strešnými lyžinami a zvýšenou svetlou výškou pre jednoduchší prístup a veľkorysý výhľad z auta.

Dotyková technológia

Nový rad Jazz vás spojí s vaším svetom pomocou našej najnovšej technológie. Samozrejmosťou je digitálne rádio DAB, ktoré vám poskytne najširší výber staníc a nový 9” dotykový displej je vybavený displejom v štýle smartfónu s podobným spôsobom ovládania. Konektivitu tiež rozširuje integrácia Android Auto a Apple CarPlay.

Začnite s "OK Honda"

Hlasom aktivovaný osobný asistent Honda s vami môže viesť prirodzený rozhovor pomocou kontextového porozumenia a naučiť sa, ako vám poskytnúť relevantnú odpoveď. Ak teda potrebujete zistiť predpoveď počasia, nájsť obľúbenú hudbu alebo vyhľadať preferovanú reštauráciu, osobný asistent Honda je tu pre vás.

Po ruke

So svým Jazzom sa môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek spojiť pomocou aplikácie My Honda+, ktorá vám okrem iného umožní uzamknúť alebo odomknúť auto a odoslať napríklad požadovaný cieľ do navigačného systému.

Späť na hlavnú stránku
Honda

Loading