Zavrieť

CR-V – dizajn

Inteligentnejšie, elegantnejšie, priestrannejšie

Dobre vybavené a dobre vymyslené. Všetko je presne tam, kde to chcete mať.

Posunúť

Okúzľujúce nové CR-V.

Zadný pohľad na model Honda CR-V.

O krok vpred v dizajne. O krok vpred v technológiách. O krok vpred v komforte. CR-V je teraz lepšie než kedykoľvek predtým, zvonku aj zvnútra.

Uvoľnite sa za volantom

Priestranný interiér modelu CR-V je príjemne pohodlný.

Detailný záber na sedadlo modelu CR-V.

Vďaka tomu je jazda potešením pre vodiča aj spolujazdcov. Vpredu si vychutnáte zvýšenú polohu sedenia s bohatým priestorom pre nohy a vysoko kvalitnými materiálmi v celom vozidle.

Všetko, čo potrebujete vedieť

Vďaka inteligentnému multi-informačnému displeju (i-MID) zobrazíte všetky potrebné informácie, nech vás vaša cesta zavedie kamkoľvek. Vďaka ovládacím prvkom na volante je jeho používanie veľmi jednoduché. A v spojení s novým multimediálnym systémom Honda CONNECT s dotykovou obrazovkou máte všetko úplne pod kontrolou.

Detailný záber na ovládacie prvky modelu CR-V.

Stlačte tlačidlo ECON − a keď bude vaša jazda úsporná, tachometer sa rozžiari nazeleno.

Predný trojštvrťový pohľad na interiér modelu Honda CR-V.

Množstvo priestoru

Ešte viac priestoru.

Ak potrebujete priestor na ďalšie veci, stačí na to jediný plynulý pohyb – naše praktické sedadlá jednoducho zložíte zatiahnutím šikovnej páčky. Dvere batožinového priestoru sa dokonca otvárajú a zatvárajú automaticky, takže si s nimi poľahky poradíte aj s plnými rukami nákupných tašiek. (Platí pre výbavu Executive.) Pripravili sme pre vás taktiež dostatočne veľký batožinový priestor, do ktorého sa vojdú až tri veľké kufre.

Detailný záber na interiér modelu CR-V.

Neprehliadnuteľný dizajn

Konštruktéri spoločnosti Honda venovali množstvo času prepracovaniu vonkajšieho dizajnu modelu CR-V.

Zmenili sme tvar mriežky chladiča aj svetlometov a pridali sme elegantné nové zliatinové disky. Plynulé línie vozidla boli starostlivo prepracované na dosiahnutie štíhleho, dynamického profilu, ktorý účinnejšie vedie prúdenie vzduchu a znižuje spotrebu paliva.

Pohľad na vozidlo Honda CR-V spredu.
Predný trojštvrťový pohľad na model Honda CR-V s LED svetlami.

Dizajn nového CR-V dotvárajú nové detaily, ako napr. chrómové ozdobné lišty, ktoré prispievajú k mestskému štýlu modelu CR-V. Tvar spätných zrkadiel je v harmónii s celkovým dizajnom a navyše zmenšujú mŕtvy uhol okolo vozidla.

Zadný trojštvrťový pohľad na model Honda CR-V. V meste.

Vzhľad podľa seba

Máte možnosť navrhnúť si CR-V presne podľa svojich predstáv. Výrazne jasné či rafinovane tmavé, strohá farba či metalíza – vyberte si odtieň, ktorý vás definuje.

Vyfarbite si svoj nový CR-V podľa seba

Perleťová Crystal Black

Bočný pohľad na model Honda CR-V.

Urobte si pohodlie

Vašim pasažierom sa nebude chcieť vystúpiť.

Luxusné zadné sedadlá so sklápateľným operadlom a tvarovaným obložením dverí vytvárajú pocit priestrannosti. Prvotriedne čalúnenie a automatická kontrola teploty na predných aj zadných sedadlách ešte zosilňuje dojem dokonalej starostlivosti o celú posádku.

Spôsob, ktorý vám vyhovuje

Elektricky ovládanú bedrovú opierku v sedadle vodiča a spolujazdca je možné nastaviť pre celkový komfort jazdy, zatiaľ čo elektronická pamäť sedadla vodiča zaznamenáva dve programovateľné nastavenia.

Interiér: pohľad zhora na interiér, sedadlá a kokpit.

Radosť zatvárať

Jedno stlačenie tlačidla a váš náklad naložíte jednoduchšie.

Detailný záber na zadnú kameru modelu CR-V.

Vďaka zadnej kamere zaparkujete s istotou.

Ovládanie dverí batožinového priestoru jedným dotykom

Inovatívne automatické dvere batožinového priestoru modelu CR-V vám skutočne uľahčia život. Jediné stlačenie tlačidla na elektronickom kľúči stačí na to, aby ste získali prístup k jednému z najväčších batožinových priestorov v danej triede, ktorý ponúka model CR-V. Stlačte ho ešte raz a dvere sa plynulo a bezpečne znova zatvoria, čo vás poteší najmä vtedy, ak máte práve plné ruky. (Dostupné len v najvyššom stupni výbavy.)

Perfektné parkovanie

Myslíte si, že s tak veľkým autom je parkovanie náročné? Zamyslite sa znova. Vďaka zadnej kamere presne vidíte, čo sa deje za vozidlom, čo oceníte najmä pri parkovaní v obmedzených priestoroch. Bočné zrkadlo na strane spolujazdca sa pri cúvaní jemne sklopí, aby vám poskytlo ešte lepší výhľad na obrubník pri aute.

V zadnej časti došlo k zmene dizajnu kombinovaných LED svetiel, čo modelu CR-V dodáva elegantnejší vzhľad.

Zadný pohľad na model Honda CR-V.
Detailný záber na zadné dvere modelu CR-V.

Jediným stlačením tlačidla vám model CR-V poskytne okamžitý prístup k veľkorysému úložnému priestoru.

Späť na hlavnú stránku
Honda

Loading