Bočný trojštvrťový pohľad spredu na model CR-V v meste.
Bočný trojštvrťový pohľad spredu na model CR-V v meste.

EVOLÚCIA VO VŠETKOM

Predstavujeme novú generáciu automobilu Honda CR-V s prepracovanými líniami a priestranným interiérom. Ponúka živý 1,5-litrový motor VTEC TURBO a možnosť výberu medzi presnou manuálnou prevodovkou alebo automatickou prevodovkou CVT. Je pripravený odviesť vás, kam len budete chcieť.

  • TEST BEZPEČNOSTI EURO NCAP

    5 hviezdičiek

  • VIAC MIEST NA SEDENIE

    7-miestna verzia

Predný trojštvrťový pohľad na model Honda CR-V s ilustráciou testovacej jazdy.
Predný trojštvrťový pohľad na model Honda CR-V s ilustráciou testovacej jazdy.

TESTOVACIA JAZDA REAL VIEW

Zúčastnite sa na virtuálnej testovacej jazde vozidla CR-V a zistite všetko, čo chcete vedieť o výkone, štýle, bezpečnosti a možnostiach pripojenia, ktoré vám ponúka najobľúbenejšie SUV na svete.

Posunúť

Zažite ten priestor

Navrhnuté, aby vám poskytlo komfort vždy a všade.

CR-V bolo kompletne prepracované a prináša dizajn, ktorý má schopnosť priťahovať pozornosť. Vytvorili sme interiér, v ktorom vás obklopí pocit luxusu, je vzdušný a každému poskytuje dostatočný priestor na nohy. Každá cesta vám prinesie radosť a ak potrebujete viac priestoru na prepravu veľkých, neskladných predmetov, CR-V je na to ako stvorené. 

Detailný záber na prístrojovú dosku modelu CR-V v meste.

Výkon, ktorý vás nadchne

Pripravené na všetky cesty.

Náš moderný motor VTEC TURBO s objemom 1,5 l v kombinácii s 6-stupňovou manuálnou alebo 7-stupňovou automatickou prevodovkou CVT vám poskytne výkon, ktorý od neho očakávate. V kombinácii s novým podvozkom tak zažijete mimoriadne športovú a svižnú jazdu. Nové CR-V vás dovezie do cieľa s dokonalým štýlom a pohodlím – stačí určiť smer a vyraziť. 

Bočný pohľad na vodiča za volantom v modeli Honda CR-V.

MAXIMÁLNE HODNOTENIE BEZPEČNOSTI

Naše nové CR-V získalo v najnovších testoch bezpečnosti Euro NCAP maximálne hodnotenie 5 hviezdičiek.

Náš záväzok v oblasti bezpečnosti je kľúčom k všetkému, čo robíme, a bezpečnejšie vozidlo je rovnako dôležité ako vzrušenie, ktoré zažívate počas jazdy. Nový inovatívny dizajn modelu CR-V doplnený súborom technológií aktívnej bezpečnosti a asistenčných systémov Honda Sensing™ prináša najkomplexnejšiu kombináciu bezpečnostných technológií vo svojej triede.

Nová Honda CR-V sa pripojila k ostatným radom vozidiel Honda testovaným v rámci programu Euro NCAP: Modely Jazz, HR-V a Civic získali maximálne 5-hviezdičkové hodnotenie bezpečnosti v testoch Euro NCAP.

Nová dimenzia pohonu

CR-V je k dispozícii aj s novým, pokročilým hybridným pohonom.

Teraz bude celosvetovo obľúbené SUV ešte viac spĺňať dnešné požiadavky vďaka nášmu inteligentnému, pokrokovému hybridnému pohonu. Prinesie tak unikátny a podmanivý pocit z jazdy, nech už idete kamkoľvek, pričom kombinuje športový výkon s vysokou hospodárnosťou a nízkymi emisiami. 

Bočný pohľad spredu na pokročilý hybridný pohon modelu CR-V.

Postúpte na vyššiu úroveň

Dodajte mu unikátny vzhľad.

Existuje celý rad možností, ako si nové CR-V trocha upraviť podľa vlastných predstáv. K dispozícii je niekoľko balíkov originálneho príslušenstva alebo si môžete vybrať zo samostatného príslušenstva Honda. Za vaším novým CR-V sa tak otočí každý a vy budete vedieť, že je naozaj vaše. 

Bočný pohľad zozadu na balíky príslušenstva model Honda CR-V.
Späť na hlavnú stránku
Honda

Loading